Jaki sklep polecacie?

To może tak najbardziej ogólnie. Macie jakiś ulubiony sklep w Trójmieście? Robiłem już zakupy w Dixie i są super, ale różnie z dostępnością rzeczy, które mnie interesują (np. tureckie Canik, Girsan, które chciałbym trochę podotykać przed zakupem). A może kupujecie z któregoś z wyjazdowych sklepów, np. Militaria Tylice?

Rusznikarnia eu - szczerze polecam choć mi za to nie płacą :stuck_out_tongue:

Ogólnie Dixie Pomerania i DH Arel to bardzo wygodne sklepy które jeśli poprosisz to nawet poszukają czegoś egzotycznego.
Z kolei na duże ilości amunicji polecam StrefMar z dostawą na obwodnicy bo mają amunicje 5~10% taniej niż Dixie i Arel, więc przy ilościach tysiecy sztuk 9mm lub większe kalibry - opłaca się zamówić, poczekać i odebrać z obwodnicy zostawiając sobie kilka stówek w kieszeni.

Partner-Sklep z bronią. Gdynia, ul. Hutnicza 1, domowa atmosfera, czynne pon-piątek 12-18. Jak się umówicie telefonicznie, to i w razie czego w sobotę można wpadać.

A ja wlasnie nie polecam partnera. Bylem raz i wiecej nie wrócę

A co podpadło konkretnie Tobie? Mnie udzielono informacji na temat dostępności asortymentu i możliwości zakupu broni na kredyt. Od razu zaznaczyli, że z tym co chcę kupić są problemy z dostępnością. Zapisali nr telefonu, regularnie dzwonili, że towar nie jest dostępny, aż w końcu po 10 miesiącach. że jest i czy nadal jestem zdecydowany na zakup karabinka. Podjechałem na miejsce, decyzje kredytową otrzymałem w 15 minut, a następnego dnia po dostarczeniu promesy miałem broń w domu. Jak się nie mogłem zdecydować na zakup jednego, czy drugiego pistoletu, podjechaliśmy na testy na strzelnicę i mogłem za free strzelić 10 razy.

Co do canika, to dostalem u arela na Kcynskiej w Gdyni,a nigdzie nie byl wowczas dostepny, tam tez kupilem swojego mossberga mmr, swietna obsluga, z jajem i mozna pozartowac. Poki co, to moj ulubiony sklep.

Potwierdzam, mialem podobna sytuacje. Chcialem kupic karabinek ktorego nie bylo nigdzie, dzwonili z nowinami co kilka dni. widac ze na kliencie im zalezy.