Jaka szafa na początek?

Wiem, że dużo jest tematów w sieci, ale wolałbym bardziej lokalną, klubową radę:-) Jaką szafę polecacie, na bazie swoich doświadczeń, do rozpoczęcie przygody z bronią sportową? Zakładam, że nie będę miał więcej niż pistolet na starcie, ale też nie chciałbym za 2 miesiące zmieniać szafy, bo coś dokupiłem.
Ktoś ,gdzieś polecał WF 103 format w Decathlonie, ale jest raczej spora, bez półek, nie wiem czy to rozsądna opcja.

Największą na jaką cię stać (lub jaka poemiescisz ewentualnie największą na jaką zgodzi się zona ;)) najlepiej z zamkiem elektronicznym lub kodowym (jak cię stać yo bierz biometryke) bo klasyczne klucze są na maksa upierdliwe.

2 polubienia

Turas ma racje co do wielkości i zamka.
Ja kupiłem taką z zamkiem na kod: https://fabrykasejfow.pl/szafy-na-bron-klasa-s1/19-bravo-4-i-z-przegroda.html#/36-opcje_dodatkowe_do_sejfow-zamek_elektroniczny
Ona ma szerokość 45cm, a większość w tym stylu ma po 55 lub 60 cm. W moim przypadku by nie weszła do garderoby gdzie jest schowana.

Powodzenia przy zakupie

1 polubienie

Zdecydowałem się i zamówiłem ten sam model:-) Dzięki za polecenie, czuję się tym pewniej, że to dobry wybór. Mam nadzieję, że te pólki są OK. żeby na nich składować broń krótką. Znalazłem też płytsze wersje, ale nie byłem pewny jak będzie później z upychaniem w nich sprzętu. Wydaje się, że ten wymiar powinien być optymalny.

A dostniesz szafe od reki ??? ja u nich kupilem 8P 4 kwietnia i dostalem ja pare dni temu dopiero a szafa miala byc od reki … w miedzyczasie dokupic musialem maly sejf bo juz nie bylo gdzie trzymac pistoletu ktory kupilem wczesniej

Już do mnie jedzie i to z zamkiem elektronicznym! Wczoraj zamówiona, w poniedziałek dostawa.
Wrzucam moją short listę, może się komuś przyda na start i zaoszczędzi trochę czasu na poszukiwania, bo naprawdę zadziwiająco długo nad tym siedziałem.
Z mojej strony rozważałem tylko coś z opcją na broń długą i półkami na broń krótką, ale jednocześnie coś małego i nie przekraczjącego szerokości 45 cm.

Padło na:

ale bardzo ciekawa jest też jeszcze mniejsza i lżejsza opcja (tylko ta cena!):

1 polubienie

No i Bravo dojechała w pięć dni po złożeniu zamówienia (wliczjąc weekend). Jednak można kupić szafę od ręki i to z zamkiem elektronicznym.

1 polubienie

ammo 9mm jest juz po 1.35 wiec widac ze powoli gun boom sie konczy :slight_smile:

1 polubienie

Dobry model ta szafa

szafa

Kupiłem taką i jestem bardzo zadowlony Sejf na broń długą Siegen MAX KOMBI S1 IMP 500081.5. Zamek elektroniczny. Klasa S1 - Korina

Arsenal 1253 z zamkiem elektronicznym dostaniesz za okolo 1700-1900. Mam taką i jest ok.