Akcesoria do broni z USA (KelTec)

Czy ktoś ma jakieś pomysły gdzie można kupić akcesoria do KelTeców?
Od blisko 2-ch lat nie jestem w stanie dokupić magazynków do KelTec RFB… żaden znany mi polski sklep ich nie ma i na pytanie o możliwość sprowadzenia również wymiękają.
Tak samo nie mogę znaleźć quad-raila do tegoż samego RFB (a bardzo by się przydał na akcesoria).

Problemem by sprowadzić/zamówić sobie to osobiście jest idiotyzm, że dla Amerykanów magazynek czy szyna picatinny to broń i nie ma opcji wysyłki poza kraj dla zwykłego kupca z EU.
Oczywiście coś jak “amerykanos.pl” nie wchodzi w grę - oni też nie zaryzykują przeszmuglowania magazynka kurierem (i wcale się nie dziwię).
Dziwię się natomiast dlaczego nasi importerzy z uprawnieniami koncesyjnymi nie sprowadzają magazynków/akcesoriów z USA do Polski…
Sprowadzać broń do sklepów a nie sprowadzać akcesorów do niej… to chyba pewien poziom głupoty…

1 polubienie

Spróbuj zapytać w zakupywusa
Mi jeszcze nigdy nie odmówili a ściągałem różne rzeczy, w tym części broni aczkolwiek nieistotne wg naszej ustawy. Łoże bez problemu powinni dać radę, nie wiem jak z magazynkami ale zapytać nie zaszkodzi.
Generalnie sprowadzać broń do sklepów bez akcesoriów i części zamiennych to nie głupota tylko standardowa procedura rodzimych januszy - od momentu otrzymania zapłaty klienta mamy w dupie bo i po co się starać jak nie ma wyboru i musi wrócić do nas bo konkurencja znikoma.

Zdecydowanie tak, zakupywusa sprawdzone, ściągałem części do KSG z M*carbo i HI-Tech Customs, poszukaj magazynków w hamerykańskich sklepach, podeślij im link, poproś o wycenę a później cierpliwie czekaj aż paczka przeprawi się przez ocean :slight_smile:

1 polubienie

Ile (z doświadczenia) trzeba czekać na dostawę?
Zamówiłem wszystkie przydatne częsci prosto ze sklepu kelteca (znaczy za pośrednictwem zakupywusa).

A czy orientujesz się czy można z USA przewieść kupiony magazynek w bagażu lecąc do Polski? Będąc obywatelem USA? Mam ten sam problem co Ty ale przy okazji też byłą sąsiadkę, która co pół roku do Polski przyjeżdża a od kilkudziesięciu lat mieszka w Arizonie

Paczka z USA dotarła.
Mniej więcej od zamówienia do paczki w domu 2 miesiace.
Zamówiony sprzęt za 160$ ostatecznie kosztował 1170 zł.
Czyli robiąc zakupy w USA możecie cenę mnożyć razy 7.5x
(mam na myśli cenę w USA pomnożyć x7.5 i wyjdzie w PLN).
Oczywiście nie mam tutaj negatywnej oceny pośrednika - przecież do ceny należy dodac 23% VAT oraz 2x koszty przesyłki a na koniec coś muszą na tym zarobić. Takze jestem zadowolonony :slight_smile:

Także jeśli nie możecie czegoś dostać w PL czy EU - potwierdzam, że zakupywusa dają radę!

Wczoraj mi odpisali z zakupywusa
"Nie zajmujemy sie kupnem I wysylka broni oraz czesciamii z tym zwiazanymi "
a potrzebuję pazur wyciągu do rugera precision rifle . Zamówiłem u nas w sklepie ale czas oczekiwania ok 2 miesiące . Więc myślałem żę będzie szybciej ale nie wyszło. Muszę poczekać trudno