Strzelnica KSI w Kosakowie

Czy są gdzieś może dostępne plany strzelnicy - jakie tam są/będą osie, czego się spodziewać, jak bardzo trzeba na nią czekać?

cytując Borysa:
"Co do Kosakowa:

  • pomiar geodezyjny pobudowlany wykonany
  • odbiór powiatowej stacji epidemiologiczno sanitarnej zrobiony
  • architekt wpisuje ostatnie zmiany, niezgodne z projektem w położeniu instalacji elektrycznej i wod-kan do projektu
  • kierownik do najbliższego piątku podpisze oświadczenie zakończenia budowy
  • jestem umówiony na poniedziałek-środe (zależy jak pójdzie z nieistotnymi zmianami w projekcie) z strażakami, składam kwity do nich i tydzień czekamy na ich odbiór
  • jak będę miał wpisane w projekt nieistotne zmiany oraz odbiór strażaków to składam kwity do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i zaczynamy epopeję pt. odbiór PINB
    Tyle na dziś z placu boju z kwitami, odbiorami i setkami niepotrzebnych do życia papierów.
    Dla mnie hitem pozostaje pomiar luxów świateł awaryjnych do wyjścia z kontenera. H…j! Zrobione!"

Jest to wpis z 23.01.2024

Plan? hmm…
masz tu trochę zdjęć. znajdę chwilę to przerzucę więcej, to foty z postępów na budowie które robiłem w miarę prac jak przechodziłem obok :smiley:

Whoa!
Bliska ukończenia :slight_smile:
Jestem też pod wrażeniem, że z niektórych zdjęć wygląda jakby była dość blisko innej zabudowy - dotąd myślałem, że strzelnica otwarda musi się znajdować gdzieś totalnie na zadupiu i być oddzielona kilkuset metrowym lasem od zabudowy (aby ludzie nie płakali, że im strzelanie za bardzo hałasuje).

ale Kosakowo to nie jest strzelnica otwarta.

czekamy na info o parapetowie