Potrzebny psychiatra

Dzień dobry. Mam już psychologa ale do orzeczenia potrzebuje jeszcze psychiatrę. Czy ktoś z Was może mi polecić gdzie najlepiej zrobić takie badanie? Z góry dziękuję.

komplet: psychiatra i psycholog umówisz i zrobisz z w przychodni na Oksywiu ul. Podchorążych 10A
https://goo.gl/maps/ARcbfVLLZrSxAw46A
nic nie trzeba tłumaczyć, lekarze doskonale wiedzą jakie zakresy i zaświadczenia obowiązują

jeśli dopiero składasz na sport czy kolekcie lub obie kategorie polecam dopisać sobie “dopuszczenie” na orzeczeniu
wtedy do wpa składasz trzeci wniosek, odręczny nawet, o dopuszczenie na podstawie tych samych badań
dopłacasz 17zł do urzędu w efekcie otrzymasz decyzje “dopuszczenie” do broni powierzonej, np klubowej, służbowej itd

2 polubienia

Czy kompletne badania można gdzieś wykonać bliżej Sopotu?

Na orzeczeniu nic nie dopisujemy, na orzeczeniach lekarskich nie ma rozróżnienia na sportowe, kolekcjonerskie czy dopuszczenie.
Są dwa punkty, a jeden z nich brzmi:

  1. nie należy do osób wymienionych w art. 15 ust, 1 pkt 3 ustawy z dnia 21 maja 1999 r.
    o broni i amunicji i może dysponować bronią;

Jedno orzeczenie na dwa pozwolenia i dopuszczenie.
To jaki wniosek złożysz zależy od Ciebie, wiadomo ,że logiczniej i ekonomiczniej jest
od razu złożyć sport + kolekcjonerkę + dopuszczenie mając jedno badanie w garści.

mnie psycholog podczas wypełniania dokumentacji, w czasie badania - pytał o zakresy
ja nic nie dopisywałem, lekarz to zrobił w zakresie gdzie określa cel orzeczenia

U mnie na orzeczeniach nie ma celów, lekarze też nie pytali o cele, chociaż im wspomniałem o nich, zakładam ,że wszystko jest w porządku z orzeczeniami.