Klamka Prezesa - styczeń 2024

Są już dostępne zapisy na styczniową Klamkę Prezesa?
Jakoś nie widzę ich na:
https://rejestracja-klamka.strzelamyinaczej.pl/

Pozdrawiam!

na fejsie cos mi się rzuciło w oczy ze będzie nowy system, czyli będzie pewnie później niż zawsze

1 polubienie

Właśnie pojawiła się nowa strona. Zapisy od 16tego.

Wczoraj było, że rejestracja od 15.01. Pewnie do grudnia będą przesuwać. :rofl:

Jest nowy regulamin? Strzelba dynamiczna auto – czyli można startować z samopowtarzalną, zamiast z pompką?

Już od minimum pół roku :slight_smile:
Nie zamiast tylko również, są dwie konkurencje, pompka i samopowtarzalna.

A miejsca rozeszły sie jak świeże bułki.

Czy ja mam tylko takie wrażenie czy miejsc jest coraz mniej?
Wydaje mi się, że kiedyś był start co 3 minuty.
Pod koniec zeszłego roku co 6 minut…
A teraz widzę, że są odstępy 12 minut pomiedzy startami…

Nic dziwnego, że jeśli zmniejsza się liczbę startów 4x a ludzi z licencją przybywa co roku to będzie większa tragedia z zapisami na zawody…

Wiem, że na zawodach są kolejki ale może lepiej byłoby ogarnąć ludzi by szybciej się “ruszali” niż zmniejszać ilość miejsc.
Dobrze jest przygotować sobie na dynamikę magazynki w domu - na zawodach tylko podpinasz i gotowe.
W sumie mega kolejki są tylko na statyce to nie do końca rozumiem dlaczego na dynamice też zrobili te 12-to minutowe dziury między startami.
Na dynamice przecież zazwyczaj “występ” na stanowisku trwa ~2 minuty.

Pośpiech i bron to niezbyt udana kombinacja, starty mozna tez wyrobic w innych klubach. Poza tym jest początek roku, większość chce odwalic starty odrazu, na następnych zawodach bedzie luzniej.

W zeszłym roku tłocznie było na wszystkich zawodach o klamkę prezesa (cały rok).
W innych klubach zapewne też maja spore obłożenie - przecież mają swoich klubowiczów.
Dlatego nie jestem pewien czy zmniejszenie przepustowości klamki prezesa nie spowoduje większych problemów ze startami.
Co do pośpiechu z bronią… ja jestem zdania, że auto jest bardziej niebezpieczne od broni - a ludzie się codziennie wszędzie śpieszą (piratów drogowych mamy pod dostatkiem).
Także jak dojedziesz cały na strzelnicę - najniebezpieczniejszą część masz za sobą.

Mamy 2000 osób w Klubie, jeżeli większość ma licencje, to wychodzi, że grubo ponad 100 osób powinno miesięcznie wyrabiać starty.