Glock 17 Gen IV

Spzedam pistolet Glock 17 Gen IV, kaliber 9 mm. Zakupiony, chyba w 2020 roku, przebieg - do 2000 sztuk. Stan techniczny – super, chodzi stabilnie i bez zarzutów…jak to GLOCK… W komplekcie – pudełko, pistolet, instrukcje, nakładki, wycior, trzy magazynki + dodatkowo daję kaburę udową Blackhawk z możliwością montażu na pasie. Sprzedaję, bo jest chęć spróbować coś innego. Można obejrzeć przy ul. Zawodników 1A, strzelnica KSI.
Cena - 2700 zł za wszystko.

Nie jestem starym tetrykiem, nie jestem doświadczonym strzelcem, nie znam się na cenach broni używanych i Glocka mam już w swoim arsenale, więc zainteresowany nie jestem… ale skoro Glocka 17 Gen4 można w sklepie kupić za 3000 zł to nie uważasz, że opuszczenie o 10% po 3 latach będzie niewystarczajace?

Pytam tak w kontekście jak bym kiedyś sam chciał sprzedawać - auta to po wyjechaniu z salonu tracą 10% a po 3 latach to może 60~70% wartości dostaniesz. Broń aż tak dobrze trzyma cenę?

Problem bardziej polega na tym, że dodaję kaburę udową Blackhawk, którą można również wieszać/nosić na pasie. Cena nowej 770 zł w sklepie arms4u.pl. Wiadomo że nie jest nowa, ale jest w idealnym stanie…no i do tego jeszcze jeden magazynek (czyli razem 3).