Egzamin na patent strzelecki

Problem z dopchaniem sie do egzaminu :frowning:
na stronie PZSS jest zakładka z terminami (elegancko)
sprawdzam jest egzamin w naszym klubie 23.04 pomyślałem super patrzę dalej zapisy od 9/04 od 21:15 spoko na święta pojechałem do rodziny wróciłem późnym wieczorem , dobra zapisze sie rano. Rano loguje sie a tam zonk brak miejsc !
No niemożliwe
następny egzamin 21/05 w Chojnicach
A jak ktoś chciałby we własnym klubie na znanej strzelnicy to musi mieć dużo szczęścia żeby siedzieć przed kompem zdarzyć kliknąć przed innymi
Jakieś porady ???

Szybko klikać albo zdawać w innym klubie.
Innej opcji nie ma. Na zawodników rozchodzą się w kilka minut, w zeszłym miesiącu na Jaśkowa były jeszcze następnego dnia.
Możesz jeszcze zaglądać na pzss może ktoś zrezygnuje i się miejsce pojawi

Na początku roku były egzaminy w Miszewku i na Litewskiej i dosyć długo mieli wolne miejsca. Na Litewskiej połowa miejsc poszła w parę minut. Podobno na Zawodników wszystko schodzi od razu. Jedyna opcja to wbić datę i godzinę zapisu ze strony PZSS w kalendarz i czekać.

Swoją drogą terminy na stronie PZSS pojawiają się czasem z opóźnieniem, pytając w klubie można poznać datę szybciej. Podzwoń po strzelnicach lub klubach, może planują termin na 7 maja.

Kolego, nie trać ducha! Zapisuj się nas inne terminy i sprawdzaj czy zwolniły się miejsca na ten wymarzony. Czasem tak bywa, bo uczestnicy rezygnują z różnych powodów.

Mialem podobnie i tak mi ucieklo pol zeszlego roku. Nie ma co czekac, zapisz sie na najblizszy termin w jakim kolwiek klubie w pomorskim, pojedz kilka dni przed egzaminem tam i potrenuj dokladnie na tym sprzecie ktory bedzie na egzaminie. Mi to zapewnilo spokojny egzamin w styczniu.

Nie odkładać do rana…

1 polubienie

Niestety smutna rzeczywistość która mnie też dopadła, czekam do maja. Powodzenia

Nie ma co wybredzać z egzaminem.
Dużo chętnych od roku.
Ja zdawałem rok temu zaraz po tym jak rosja zaczęła wojne i filtrowałem zwyczajnie po Gdańsku (wolne miejsca na egzamin kończyły się w 30-60 minut po rozpoczęciu zapisów).
90% ma samochód więc podjechać te 5-10km to żaden problem.

W sumie teraz tak dużo osób ma pozwolenie, że podobnie zaczyna się robić z zawodami o klamkę prezesa w KSI.
Zaczynają się zapisy i 50% miejsc zajęte jest już 30-40min później.
Jak tak dalej pójdzie to za rok problem będzie z samym utrzymaniem licencji bo nie da się łatwo na zawody zapisać :stuck_out_tongue:

Ja miałem pecha, że nigdy nie dostałem pistoletu na egzaminie, jaki mówili, że będzie. Był inny. Lepiej jednak postrzelać z innych, bo zamiast CZ będzie Margolin siał postrach.

Ja właśnie zapisałem sie na ten egzamin. Dokladnie od 21.10 odświeżałem strone i równo o 21.15 sie zapisałem a po jakiś 20min nie było już miejsc.