Dostępność amunicji Trójmiasto

Cześć
Mam propozycję. Ponieważ jak wiadomo dostępność amunicji w ostatnich czasach jest dość ograniczona, proponuję założyć taki wątek. W postach proszę o podanie sklepu, informacji o dostępności amunicji i ceny za sztukę. Dzięki temu inni klubowicze nie będą za każdym razem musieli obdzwaniać wszystkich sklepów.
Ja zaczynam: 07.02.2022 -amunicja 9/19 mm S&B rusznikania .eu -1,35 zł, Dom Handlowy Arel -1,45 zł

3 polubienia

Dodam ze na FB na rupie Dixie Pomerania Rebels jest post gdzie na biezaco sa aktualizowane ceny amunicji. To chyba jedyne miejsce ze wszystkich sklepow gdzie online maja aktualizacje…

Aguila 9 mm Luger FMJ 8g/124gr (opakowania po 50 sztuk) Cena za sztukę 1.52 zł.
Norma 9 mm Luger FMJ 8g/124gr (opakowania po 50 sztuk) Cena za sztukę 1.56 zł.
S&B 223 Remington FMJ 3,6g/55gr (opakowania po 100 sztuk). Cena za sztukę 2,10 zł.

Może nie trójmiasto ale wiele osób ma po drodze.
Malbork Trofeum PFA na nowych łuskach po 1,60pln pakowane po 250szt.

Czy problem z amunicja jest ciagle aktualny czy juz powoli sie konczy tylko pozostala wysoka cena ?

Czy mozna gdzies w trojmiescie wejsc do sklepu i po prostu kupic pare paczek roznych rodzaji 9x19 czy wszedzie sa nadal zapisy , oczekiwania , limitacje itp ? Nie chce mi sie za kazdym razem jezdzic od sklepu do sklepu …

Popatrz w Dixie, zadzwoń do rusznikarni i Czapli

a jaka cena w dzisiejszych czasach za 9mm to normalnie ??? 1,8 to tanio czy drogo ?

Dobrze kupuje się w Arelu (Gdynia Chylonia, w miarę blisko SKM - jeżeli nie lubisz przebijać się tam samochodem).
Jest 9mm - elaborki - ok. 1,4 zł, nowa amunicja od 1,65 zł.

wlasnie przed weekendem zrobilem tam zakupy wszystkiego po trochu na testy

Ostatnio kupiłem w stefmarze 9x19 pmc po 1.35zl. Do Gdańska dowozi stefmar, garand, rparms. Mają dużo lepsze ceny niż w trójmiejskich sklepach.